درباره ما بیشتر بدانید ...

درباره ی کلوب ریاضی

این مجموعه زیر نظرتیمی از متخصصان ریاضی، فارغ التحصیل ازدانشگاههای برتر ایران با مخاطب قرار دادن سه گروه دانش آموزان ، اولیا و دبیران با هدف آشتی با ریاضیات تشکیل شده است .

هدف آشتی با ریاضیات ، بکارگیری مفهوم ها ، تاریخ و کاربردها و فلسفه ریاضیات است .کشف زیبایی های ریاضی و افزایش قدرت فکر کردن و خلاقیت و حل مساله در دانش اموز است و دانش آموز را به سوی آفرینندگی و کشف راه حل های زیبا سوق می دهد . امید است این مجموعه با ایجاد شوق و انگیزه و اعتماد بنفس دانش اموز را به مراحل پربارتر زندگی سوق دهد و بی شک این میسر نمی شود بدون وجود دبیرانی که عشق به یاددادن دارند و اولیا آگاه وفداکار .

بدین منظور با کشف توانایی، پرورش خلاقیت ، استعدادیابی و نشان دادن مسیر پیشرفت و موفقیت و ارتقا سطح علمی دانش آموزان با بکارگیری سوالات استاندارد جهانی و برگزاری کلاس ها و آزمون های آنلاین و حضوری متناسب با سطح علمی دانش آموز از مبتدی تا پیشرفته و مسابقات جهانی و المپیادی و کلاس های منحصر بفرد هنر حل مسأله، برگزاری کلاس های روش تدریس خلاقانه و هنر معلمی برای دبیران و مشاوره و راهنمایی های علمی به اولیا فعالیت می نماید.

آرزو می کنیم ریاضیات در جایگاه زیبای خود قرار بگیرد و این مجموعه به سهم خود انگیزه ای باشد برای همه معلمان و دانش آموزان و اولیا ، تا راه درست تحصیل را بیاموزند و از تمام لحظات تحصیلی خود لذت ببرند و اینده پرباری برای خود و سرزمینمان بسازند.

 

ما هدف های بزرگی برای آینده فرزندانتان داریم

ما تمام جوانب را در تربیت علمی فرزندانتان برنامه ریزی کرده ایم

67
قبولین تیزهوشان
763
تعداد کاربران
190
نمونه سوالات
94
اساتید همکار
7
همکاری با استان ها
750
فیلم های آموزشی

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.